O nas » Aktualności

Nawałnice w lasach północno-wschodniej Polski

17 czerwca nad północno-wschodnią Polską przeszły gwałtowne nawałnice. Wiatr wywrócił i połamał setki drzew w lasach. Leśnicy szacują że szkody przekroczyły 600 tysięcy metrów sześciennych drewna.

 

więcej
TOP5 Mazury – co warto tu zobaczyć

Mazury oferują wiele sposobów na relaks. Kraina polskich jezior przyciąga turystów nie tylko możliwością wypoczynku na wodzie, ale również trasami rowerowymi, świetną lokalną kuchnią i regionalnymi specjalnościami takimi jak miód, czy ser, a przede wszystkim znajdziemy tu ciszę i chillout. Mazury to bezsprzecznie jeden z piękniejszych regionów Polski, który warto odwiedzić w wakacje. Źródło:Agencja TVN

Nowy program informacyjny
Nowy program informacyjny

Z przyjemnością pragniemy poinformować, iż nasz program ramowy wzbogacił się o nowy program informacyjny FLESZ TYGODNIA. W każdy piątek o godz. 10:00, 18:00 oraz 22:00 Barbara Woszczenko i Marcin Sarnacki przybliżą Państwu najważniejsze wydarzenia tygodnia z regionu. ZAPRASZAMY!

Nowy sezon programu Co Człowiek to Opinia
Nowy sezon programu Co Człowiek to Opinia

Już 27 października rusza nowy sezon sondy ulicznej Co Człowiek to Opinia. W nowym sezonie dowiemy się m.in. jak hajnowianie i bielszczanie rozumieją strach, uczciwość, mądrość czy sławę.

 

Zapraszamy Państwa na premierowy odcinek już 27 października.

Program kulinarny
Program kulinarny

Zapraszamy na nowy program kulinarny Kuchnia.Cerkiew.Pl w każdą niedzielę (godz. 12:30, 18:30, 22:30) oraz w poniedziałek (godz. 10:30, 18:30 oraz 22:30). W programie znajdziecie Państwo przepisy kulinarne na tradycyjne podlaskie potrawy. Zapraszamy

Nowy program Warto Wiedzieć
Nowy program Warto Wiedzieć

Już 3 kwietnia br. rusza nowy program Warto Wiedzieć, w którym przedstawimy najważniejsze wiadomości z ostatnich sesji rad miast i powiatów.

Nowa aranżacja STUDIO TV

STUDIO TV diametralnie zmieniło swoje oblicze.

więcej